EKİBİMİZ

GERÇEK PROFESYONELLERLE YATIRIM YAPIN

Uzman Kadromuz

Hüseyin Akgün

Kurucu

+

Hüseyin Akgün

Kurucu

Hüseyin Akgün, 20 yıl boyunca Türkiye Sermaye Piyasalarında faaliyet gösteren muhtelif kuruluşlarda görev yapmış olup, aralarında ING Barings, Finans Yatırım, TEB Yatırım ve Standard Ünlü’nün de bulunduğu kurumlarda araştırma, yurt dışı satış ve fon yönetimi alanlarında üst düzey yönetici olarak çalışmıştır.

Novruz Bayram

Yatırım Sorumlusu

+

Novruz Bayram

Yatırım Sorumlusu

Novruz Bayram, kariyerinin büyük kısmını yurtdışında çalışarak geçirmiş olup, 4 yıl Citybank Londra ve 8 yıl da Merrill Lynch Londra’da özel bankacılık bölümlerinde görev yapmıştır.

Cennet Akgün

İnsan Kaynakları Sorumlusu

+

Cennet Akgün

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Cennet Akgün, sektörde 12 yıllık tecrübeye sahiptir. Aralarında Finansbank, Finans Yatırım, Turkish Yatırım, Turkish Bank’ın bulunduğu kurumlarda portföy yönetimi, hazine pazarlama, özel bankacılık bölümlerinde çalışmıştır.

İsmail Çakır

Satış ve Pazarlama Uzmanı

+

İsmail Çakır

Satış ve Pazarlama Uzmanı

15 yıllık çalışma yaşamı bulunan ve Çarşı Menkul Değerlerde yönetici broker olarak sermaye piyasalarına katılan İsmail Çakır, Ata Holding bünyesinde 8 yıl süresince, Ata Yatırım’da broker, fon yöneticisi ve 7 yıl Ata Yatırım Ortaklığı’nda Genel Müdür olmak üzere çeşitli görevlerde bulunmuş, Şirketimize katılımı öncesinde, 2012 yılında Anadolu Yatırım bünyesinde yönetici olarak görev yapmıştır.

İş Konuşalım

Uzmanlarımızla İletişim Kurun