HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

MUHASEBE

İleri düzey planlama ile yatırımlarınıza entegre muhasebe hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin geniş yelpazedeki ürün gamına kolay ve hızlı erişimlerini sağlıyor, piyasa koşullarından anında haber almalarına yardımcı oluyoruz.

KURUMSAL FİNANSMAN

Gerçekleştirdiğimiz kurumsal finansman projeleriyle elde ettiğimiz büyük deneyim ve konusunda uzman kadromuzla firmalara en uygun ve değer katacak kurumsal finansman çözümlerini sunuyoruz.

PARA TRANSFERİ

Sermaye piyasası ile ilişkili döviz alım ve satım işlemleriniz için doğru yerdesiniz. Uzman çalışanlarımız ile doğrudan iletişime geçerek işlemlerinizi hızlı ve rekabetçi kurlardan gerçekleştirebilirsiniz.

DÜNYA ÇAPINDA DESTEK

Firmamız, şirketlere özkaynak ya da yabancı kaynak finansmanı konusunda geniş bir yelpazede çözümler sunmakta, ayrıca şirket ortaklarına yerli ve yabancı yatırımcıların birikimlerine ulaşım olanağı sağlamaktadır.

BÜYÜME VİZYONU

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak piyasa koşulları dahilinde cazip teklifler, seçenekler sunuyor ve müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde yatırım stratejileri belirliyoruz.

DANIŞMANLIK

Şirket birleşme ve satın almaları, finansman yaratma ve değerleme konularını içeren geniş kapsamlı finansal danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimize özel katma değerli çözümler sunmaktayız.

YATIRIM YÖNETİMİ

Yatırım Yönetimi hizmetimizi risk, getiri tercihleriniz ile belirlediğimiz beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerle rapor, analiz, yorum ve tavsiyeler çerçevesinde size özel yatırım stratejisi ve alternatifleri ile sunuyoruz.

MESLEKİ EĞİTİM

Firmamız, finans sektöründeki hbaşarısını sosyal sorumluluk projeleri ile taçlandırmayı hedeflemiş ve Tacirler Eğitim Vakfı aracılığı ile pek çok alanda toplumsal ve sosyal hayata katkıda bulunmayı kendine görev edinmiştir.

MALİ YARDIM

Pay senedi ödünç almak isteyen yatırımcılarla, ek gelir sağlamak amacıyla pay senedi ödünç vermek isteyen yatırımcıların karşılaştığı organize bir piyasa olan "Ödünç Pay Senedi Piyasası"nda da hizmet vermekteyiz.

İş Konuşalım

Uzmanlarımızla İletişim Kurun