KURUMSAL

Hakkımızda

Tarihçemiz

1999 yılından beri sermaye piyasalarındaki en köklü yatırım kuruluşlarından biri olan firmamız, güçlü sermaye yapısıyla banka kökenli olmayan en büyük yatırım kuruluşudur. Kurulduğumuz günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarımızın gözünde "güven sembolü" olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam ettik. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, güçlü ortaklık yapımız, geniş ürün yelpazemiz, gelişmiş teknolojik altyapımız ve deneyimimizle Türk Sermaye Piyasası'ndaki öncü rolümüzü sürdürmek, temel hedefimizdir.

0 Yıllık Tecrübe
0 Mutlu Müşteri
0 $ Yatırım Yapıldı

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin yenilikçi, istikrarlı, güvenilir ve konusunda en iyi hizmeti veren finansman şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Güven ve deneyimin yanı sıra dinamik ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, müşterilerimize ve hissedarlarımıza yaratılan katma değeri arttırmak.

GERÇEK PROFESYONELLERLE YATIRIM YAPIN

Uzman Kadromuz

Hüseyin Akgün

Kurucu

+

Hüseyin Akgün

Kurucu

Hüseyin Akgün, 20 yıl boyunca Türkiye Sermaye Piyasalarında faaliyet gösteren muhtelif kuruluşlarda görev yapmış olup, aralarında ING Barings, Finans Yatırım, TEB Yatırım ve Standard Ünlü’nün de bulunduğu kurumlarda araştırma, yurt dışı satış ve fon yönetimi alanlarında üst düzey yönetici olarak çalışmıştır.

Novruz Bayram

Yatırım Sorumlusu

+

Novruz Bayram

Yatırım Sorumlusu

Novruz Bayram, kariyerinin büyük kısmını yurtdışında çalışarak geçirmiş olup, 4 yıl Citybank Londra ve 8 yıl da Merrill Lynch Londra’da özel bankacılık bölümlerinde görev yapmıştır.

Cennet Akgün

İnsan Kaynakları Sorumlusu

+

Cennet Akgün

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Cennet Akgün, sektörde 12 yıllık tecrübeye sahiptir. Aralarında Finansbank, Finans Yatırım, Turkish Yatırım, Turkish Bank’ın bulunduğu kurumlarda portföy yönetimi, hazine pazarlama, özel bankacılık bölümlerinde çalışmıştır.

İsmail Çakır

Satış ve Pazarlama Uzmanı

+

İsmail Çakır

Satış ve Pazarlama Uzmanı

15 yıllık çalışma yaşamı bulunan ve Çarşı Menkul Değerlerde yönetici broker olarak sermaye piyasalarına katılan İsmail Çakır, Ata Holding bünyesinde 8 yıl süresince, Ata Yatırım’da broker, fon yöneticisi ve 7 yıl Ata Yatırım Ortaklığı’nda Genel Müdür olmak üzere çeşitli görevlerde bulunmuş, Şirketimize katılımı öncesinde, 2012 yılında Anadolu Yatırım bünyesinde yönetici olarak görev yapmıştır.

İş Konuşalım

Uzmanlarımızla İletişim Kurun